Welkom bij de WereldReis
Ga op stap met het speciale werkboekje Welkom bij de WereldReis om op een speelse manier te leren reflecteren op onderwerpen zoals "anders-zijn", vooroordelen en de geschiedenis van voormalig Nederlands-Indië. Een doe-tentoonstelling speciaal voor kinderen van 10 tot 14 jaar, maar natuurlijk interessant voor iedereen.
Een bezoek aan WereldReis is perfect voor het basisonderwijs. Na een introductie van een museumdocent, gaan leerlingen in twee- en drietallen aan de slag met de interactieve opdrachten. Een educatief bezoek plannen? Neem contact op met onze Medewerker Educatie, Lisa Aarsen - l.aarsen@indischherinneringscentrum.nl.
Kom je van 15 feb t/m 2 maart? Dan kun je als kind gratis naar binnen en de WereldReis bezoeken. En heb je compleet ingevuld werkboekje? Dan kun je in het museumcafé een lekker plakje spekkoek komen halen!
Let op: dit is de laatste keer dat WereldReis te zien is in Museum Sophiahof.
WereldReis is een doorontwikkeling van de reizende tentoonstelling Wereld Express uit 2014. De tentoonstelling is een samenwerking tussen het Indisch Herinneringscentrum en Stichting Vredeseducatie. De productie is gedaan door Vormgeving en Productie Utrecht en Reprovinci Schoonhoven met illustraties van Eric Heuvel.